Kuzeyses Gazetesi > Beşikdüzü Haber

Beşikdüzü Haber | Vakfıkebir, Görele, Eynesil, Şalpazarı ilçelerinden yayın yapan Trabzon haber sitesi

Çavuşlu Belediye Başkanını Kaybettik

Çavuşlu Belediye Başkanını Kaybettik

Kırıkkale’nin Ballışeyh mevkiinde geçirdiği tarfik kazasında Çavuşlu Belediye Başkanını kaybettik. Elim bir kaza sonucunda hayatını kaybeden Çavuşlu Belediye Başkanı büyük bir törenle toprağa verildi.

Belediye hizmetleri için görüşmeler yapmak ve Çavuşlu Beldesi’nin ilçe yapılması konusunda yetkili makamlara bilgi vermek için gittiği başkent Ankara’dan dönerken Kırıkkale’de geçirdiği trafik kazasında Çavuşlu Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz Süleymanoğlu ve makam şöförü Kemal Kubat Espiye Fen İşleri Müdürü Adem Yüksel ve Emriye Yüksel vefat etti.

Başkanı bulunduğu Çavuşlu Belediyesine dönmek için Ankara’dan hareket eden Başkan Mehmet Yılmaz Süleymanoğlu’nun 28 EA 108 plakalı makam arabası Kırıkkale Ballışeyh mevkiinde bir tankerin hatalı sollaması yüzünden normal yolunda seyretmekte olan makam aracına çarparak şöförü Kemal Kubat, Adem Yüksel ve Emriye Yüksel hayatlarını kaybettiler.

Hayatlarını kaybedenlerden kısa bir zamanda haberdar olan ANAP Giresun Milletvekili Burhan Kara hemen olay yerine giderek incelemelerde bulunmuş, cezanelerin memleketleri olan Giresun’un Çavuşlu Beldesi’ne gönderilmesini sağladı.

Cenaze merasimi çevre il ve ilçelerden gelen büyük kalabalık ve törenle düzenlendi. Törenden sonra kalabalık bir vatandaş topluluğunun katıldığı cenaze merasimi ile toprağa verildiler.

Bakış Gazetesi
Ünsal Durukan
27 Mayıs 1991

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gülay Harita Kadastro
Kule Rezidans
Elit Lastik
Naninos Pizza
Hedef Bilgisayar