Kuzeyses Gazetesi > Beşikdüzü Haber

Beşikdüzü Haber | Vakfıkebir, Görele, Eynesil, Şalpazarı ilçelerinden yayın yapan Trabzon haber sitesi

TDV GÖNÜLLÜLERİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK

 

Mithat GÜDÜ

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nde görevli Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Vakfıkebir Şubesi gönüllüleri  yardıma muhtaç 6 aileyi sevindirdi.

Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an Kursu’nda görevli Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Vakfıkebir Şubesi gönüllüsü Kur’an kursu öğreticileri Gülsüm Birinci ve Fatma Gümüş, özverili çalışmaları ve gönüllü bağışçıların destekleriyle temin edip hazırladıkları bohçalarla yardıma muhtaç aileleri sevindirdiler. Yeni doğum yapmış ve yardıma muhtaç üç annenin bebekleri için birer bebek bohçası ile evlenecek olan üç genç kız için de birer çeyiz bohçası hazırlayan vakıf gönüllüleri, 6 aileyi ziyaret ederek yardımları ulaştırdılar.

İlçe Müftüsü Şükür Küçük, yapılan çalışma ve yardımlarla ilgili; “Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Vakfıkebir Şubesi gönüllüsü arkadaşlarımız, yardıma muhtaç aile ve vatandaşlarımızın sıkıntılarına bir nebze merhem olabilmek için seferberlik anlayışıyla gayret gösteriyorlar. Özverili çalışmalarla gönüllere dokunan ve hayırseverler ile muhtaç aileler arasında gönül köprüleri oluşturan vakıf  gönüllüsü personelimiz Gülsüm Birinci ve Fatma Gümüş’ü tebrik ediyorum. Gönüllü bağışçılarımıza ve duyarlı hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Muhtaç ailelerimize de dua ediyorum.” dedi.

Sizler de (Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Vakfıkebir Şubesi gönüllüleri aracılığıyla) gönüllü bağışçı olabilirsiniz!

Ziraat Katılım Bankası
Fatma Gümüş adına
Hesap No: 61-744144-6
IBAN: TR75 0020 9000 0074 4144 0000 06

İletişim:
Vakfıkebir İlçe Müftülüğü
Tel: 0462 841 51 44
Faks: 0462 841 58 24
E-posta: vakfikebir@diyanet.gov.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gülay Harita Kadastro
Kule Rezidans
Elit Lastik
Naninos Pizza
Hedef Bilgisayar