Kuzeyses Gazetesi > Beşikdüzü Haber

Beşikdüzü Haber | Vakfıkebir, Görele, Eynesil, Şalpazarı ilçelerinden yayın yapan Trabzon haber sitesi

ÖZEL ÖDÜL ŞALPAZARI AYMTAL EKİBİNİN

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aasar GençBizz Girişimcilik Şirketi Classify Dijital Eğitim Platformu ile Orhan Holding “Eğitimde fırsat Eşitliği Özel Ödülü”nü aldık.

Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri GençBizz uygulamalı girişimcilik programında “Classify” ismini verdikleri eğitim platformunu hizmete sunuyor.

Classify Dijital Eğitim Platformu ile genç girişimci ekip hızla dijitalleşen dünyada tüm eğitim paydaşlarına interaktif bir eğitim ortamı sunmak için çalışmalar yapıyor. Sınıf ortağı bulma, sınıf eşleşmesi ve sınıflar arası online görüşme özelliği ile ilk versiyonunu üreten ekip platformu geliştirerek öğrenciler ve öğretmenler için dijital eğitim materyalleri ile dolu bir sanal okul inşa etmek istiyor.

123 ülkede 50 yıldır uygulanan girişimcilik programını Türkiye’de yürüten Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın düzenlediği eğitimleri alan öğrenciler şirket görevlerini başarıyla yerine getirdi. 616 ekibi geride bırakarak finale yükselen ekip 3 Haziran’da You Tube Genç Başarı Eğitim Vakfı kanalında canlı olarak yayınlanan final programında Orhan Holding “Eğitimde Fırsat Eşitliği Özel Ödülü”nü alarak girişimcilik programını başarıyla tamamladılar.

Ekip üyeleri Ayşenur Salih(Genel Müdür), Büşra Gül(Pazarlama Müdürü), Nurgül Çelik(İnsan Kaynakları Müdürü), İbrahim Uçar(Finans Müdürü), Çağlayan İbrahim Bektaş(Üretim Müdürü), Gülnur Salih(Halkla İlişkiler Müdürü), Murat Haytaoğlu(Genel Müdür Personeli), kurdukları “aasar” şirketi ile iş dünyasına henüz lise çağındayken ilk adımlarını attılar.

Ramazan Günaçtı şirketin danışman öğretmenliği, özel bir firmada iş geliştirme müdürü olarak görev yapan Burç Ersoy şirketin gönüllü mentörlüğü, İstanbul Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencisi İlkdem Atun ise ekibin akran mentörlüğü görevlerini yerine getirdiler. <Ahmet SARAÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gülay Harita Kadastro
Kule Rezidans
Elit Lastik
Naninos Pizza
Hedef Bilgisayar