Kuzeyses Gazetesi > Beşikdüzü Haber

Beşikdüzü Haber | Vakfıkebir, Görele, Eynesil, Şalpazarı ilçelerinden yayın yapan Trabzon haber sitesi

VAKFIKEBİR KAYMAKAMI ÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTI

KAYMAKAM VE KURUM AMİRLERİ ÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTI

Vakfıkebir Adnan Demirtürk Kredi Yurtlar Kurumu’nda, öğrencilerle birlikte iftar yaptılar.

Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Muhammet Balta, İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çalikdağ, Jandarma Astsubay Şükrü Derinyar ve İlçe Müftüsü Şükür Küçük, Vakfıkebir Adnan Demirtürk Kredi Yurtlar Kurumu’nda kalan öğrencilerle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Ali Adanur ve Hayrettin Köse, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yatırım İnşaat ve İşletmeler Birimi Şube Müdürü Bekir Pişiren, Vakfıkebir Adnan Demirtürk Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Ömer Gül, Yurt Eğitim Sorumlusu Mustafa Öztürk ve Manevi Danışman İmam Hatip Rıdvan Açıkgöz’ün de katıldığı iftar yemeğinin ardından yurdun mescidinde akşam namazı edâ edildi.

Daha sonra öğrencilerle tanışan ve bir süre kendileriyle baş başa sohbet eden Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Muhammet Balta ve diğer katılımcılar, iftar programını organize eden KYK yönetimine teşekkürlerini ifade ettiler ve öğrencilere de derslerinde başarılar dilediler.

Author


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir