Kuzeyses Gazetesi > Beşikdüzü Haber

Beşikdüzü Haber | Vakfıkebir, Görele, Eynesil, Şalpazarı ilçelerinden yayın yapan Trabzon haber sitesi

GÜNDOĞDU MHP’DEN ADAY ADAYI

MHP Trabzon Milletvekili aday adayı Özcan Gündoğdu, MHP  Genel Merkezi’ne aday adaylığı başvurusunda bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile de görüşen Gündoğdu, Bahçeli’nin kendisine hayırlı olsun temennisinde bulunduğunu belirtti.

MHP Trabzon Milletvekili aday adayı Özcan Gündoğdu, başvurunun ardından  basın toplantısı düzenledi. Uzun yıllardır MHP’nin  geneldeki çileli yolculuğuna Trabzon’dan dahil olarak, çilesine ortak olarak uzun yıllardır teşkilatta çeşitli görevlerde bulunduğunu kaydeden Gündoğdu, “Geldiğimiz günde artık uzun zamandır davamızın her mensubunun, hatta dışında kalıpta merak edenlerin olduğu 2023 senesine ve 2023 senesinin Cumhurbaşkanı ve milletvekilliği genel seçimlerine takvim olarak çok yaklaştık. Uzun yıllar yaptığım teşkilat görevlerinde her zaman teşkilatın bir parçası olarak verilen görevin en iyisini yapmaya çalıştım. Arkadaşlarım da her konuda destek oldular. Bir kere daha kader ortaklarımın hepsine sizlerin huzurunuzda teşekkürlerimi bir borç bilirim” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI OLARAK GÖREVE TALİBİZ

Gündoğdu, bugüne kadar teşkilatta hiçbir görev talep etmediğini ancak milletvekilliği adaylığının talep edilen bir görev olduğundan başvuruda bulunduğuna vurgu yaparak şöyle konuştu: “Önümüzde bir seçim var. Zor zamanlar geçiren bir Türkiye mecburen takvimi buraya geçtiği için şimdi seçimini yapmak durumunda. Bizde bu seçimde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bir dava yareni, arkadaşı olarak, kardeşi olarak, Trabzon Teşkilatının bir evladı olarak ve en önemlisi bu kısmında partili partisiz herhangi bir sosyolojik bir fark ayırt etmeksizin Trabzon’un bir evladı olarak , milletvekili genel seçimleri için kendi partimden aday adaylığına başvurdum. Bu süreçte desteğini esirgemeyen siz kıymetli dostlarıma tekrar çok teşekkür ederim. Önemli olan resmin büyüğüdür ama özelimizde de önemli olan bizim bu büyük resme verdiğimiz pozitif katkıdır. Bu noktada bu görevler insanların önlerine konulur. Biz şimdiye kadar teşkilat görevimizi talep ederek kendimiz almadık, verilen her görevi büyük bir samimiyetle yerine getirmeye gayret ettiğimizi düşünüyorum. Ama bu öyle bir görev ki; bunda kişinin kendi talep sahibi olması lazım. Bundan sonra gayret bizden takdir Allah’tan”

Cumhur ittifakı olarak bu seçimi PKK, FETÖ, AVRUPA, ABD, İSRAİL ve NATO ya karşı kazanacağımızdan şüphemiz hiç yok. Ülke ya özgürlüğe devam edecek ya da esarete. Cumhur ittifakı olarak göreve talibiz” şeklinde konuştu.

One thought on “GÜNDOĞDU MHP’DEN ADAY ADAYI

  1. Özcan Gündoğdu Beşikdüzü için değerli bir insan Beşikdüzü için çok işler yapmaya çalışacağına hiç süphemiz yok..
    Hayırlı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gülay Harita Kadastro
Kule Rezidans
Elit Lastik
Naninos Pizza
Hedef Bilgisayar