Kuzeyses Gazetesi > Beşikdüzü Haber

Beşikdüzü Haber | Vakfıkebir, Görele, Eynesil, Şalpazarı ilçelerinden yayın yapan Trabzon haber sitesi

DEMİRAL GÖREVE BAŞLADI

Beşikdüzü Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlkokul-Ortaokulu Müdürü Emrah Demiral atanarak yeni görevine başladı.

Makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz yeni ilçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Demiral, 1983 yılında Beşikdüzü’nde doğdu. İlkokul , ortaokul ve liseyi Beşikdüzü’nde tamamladı.

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 2005 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını Karadeniz Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Halen Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünde lisans eğitimine devam etmekte olan Demiral, 2005 yılında Vakfıkebir Cumhuriyet Ortaokulu’nda İngilizce öğretmeni olarak meslek hayatına atıldı. Daha sonra Tonya İmam Hatip Lisesi ve Vakfıkebir Turizm Eğitim Merkezinde Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.  Akçaabat Yıldızlı TOKİ Ortaokulu’nda müdür olarak görev yaptıktan sonra 2015 yılında  Tonya Feride-Ahmet Şener Ortaokulu’na müdür olarak görevlendirildi. 2018 yılından itibaren Beşikdüzü Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlkokul-Ortaokulu’nda okul müdürü olarak görev yapmaya başladı. 28 Mart 2022 tarihinde ise Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanarak yeni görevine başladı.

Demiral, göreve başlaması dolayısıyla yayınladığı mesajda, “ 28 Mart 2022 tarihi itibariyle Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Ülkemizin ve Trabzon’umuzun güzel ilçesi doğup , büyüdüğüm, rızkımı kazandığım Beşikdüzü’nde eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve haklı gururunu yaşıyor, bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı sunuyorum.

Derdi eğitim olan birbirinden değerli öğretmen arkadaşlarımız bizim için en büyük gücümüz, şansımızdır.  Milli derdi eğitim olan birbirinden değerli öğretmen arkadaşlarımız bizim için en büyük gücümüz, şansımızdır. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Burak Fettahoğlu liderliğinde iş ve gönül birliği içerisinde Beşikdüzü’müzü, eğitim öğretimin her alanında, paylaşımcı bir anlayışla ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza, bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, milli ve manevi değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmeyi yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte başaracağız, bir ve beraber büyük bir aile olacağız.

Bayrağı devir aldığım müdürümüz Mücahittin Kerim İkibaş’a da verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, personellerimize, velilerimize, tüm Beşikdüzülüler’e saygı ve sevgilerimi sunarım”dedi.

Biz de Kuzeyses ailesi olarak yeni İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrah Demiral’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir