Kuzeyses Gazetesi > Beşikdüzü Haber

Beşikdüzü Haber | Vakfıkebir, Görele, Eynesil, Şalpazarı ilçelerinden yayın yapan Trabzon haber sitesi

AİLELER CUMA GECESİ CAMİDE BULUŞTU

Mithat GÜDÜ

VAKFIKEBİR-Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’ne bağlı Ballı Mahallesi Merkez Camii’nde “Cuma Geceleri Ailece Camide Buluşuyoruz” etkinliği düzenlendi.

Programa İlçe Müftüsü Şükür Küçük ve din görevlileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kılınan akşam namazının ardından Yâsin Sûresi’nin okunması ile başlayan program, İlçe Müftüsü Şükür Küçük’ün sohbeti ile devam etti. Merak edilen dini konulardaki soruları cevaplandıran Müftü Küçük’ü vatandaşlar ilgi ile dinlediler. Yapılan duâ ve yatsı namazının kılınmasından sonra İmam Hatip Mehmet Baştan programa katılanlara caminin müştemilatında yemek ve çay ikramında bulundu.

İlçe Müftüsü Şükür Küçük, programı organize eden İmam Hatip Mehmet Baştan başta olmak üzere katılım sağlayan din görevlilerine ve mahalle halkına teşekkür etti.

Cemaatin organizasyondan son derece memnun olduğunu belirten İmam Hatip Mehmet Baştan da, her Cuma gecesi camide “Cuma Geceleri Ailece Camide Buluşuyoruz” etkinliğinin yapılacağını hatırlattı ve programa iştirak eden İlçe Müftüsü Küçük’e, meslektaşlarına ve mahalle halkına teşekkür etti.

Author


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir