Kuzeyses Gazetesi > Beşikdüzü Haber

Beşikdüzü Haber | Vakfıkebir, Görele, Eynesil, Şalpazarı ilçelerinden yayın yapan Trabzon haber sitesi

VOLEYBOLDA ÇEYREK FİNALİN 7 TAKIMI BELLİ OLDU

BEŞİKDÜZÜ 3.KADEM UZUNOĞLU VOLEYBOL TURNUVASINDA GRUP MAÇLARI SONA ERDİ. ÇEYREK FİNALE ÇIKAN 7 TAKIM BELLİ OLDU.

A Grubunda Dereköy Kartalspor ve İskofyaspor, B Grubunda Triumph Tiger ve Masters Volley, C Grubunda Sporting Ağasar, Sponsorsuzlar ve Beşikdüzü Cezaevispor olmak üzere toplam 7 takım çeyrek finale yükseldiler. Çeyrek finale çıkacak son takım A grubunun 3. Başobaspor ile B grubunun 3.AKS GYM arasında oynanacak maç sonunda kazanan takım çeyrek finalin 8. takımı olacak.

TÜM MAÇ SONUÇLARI

BAŞOBASPOR-2

FİLİZ BUTİK-0

TOPALOĞLU-2

MAHMUT GİRL’S-0

MASTERS WOLLEY-2

AKS GYM-0

İSKOFYASPOR-2

UÇAN HAMSİLER-0

MAHMUT GİRL’S-0

SPORTİNG AĞASAR-2

TOKULLAR-2

MİLA HOME-1

MAHMUT GİRL’S-0

EMNİYETSPOR-2

DEREKÖY KARTALSPOR-2

CANSUYUM-0

BEŞİKDÜZÜ CEZAEVİSPOR-0

SPONSORSUZLAR-2

TOPALOĞLU-0

SPONSORSUZLAR-2

İSKOFYASPOR-2

BAŞOBASPOR-1

AKS GYM-2

TOKULLAR-0

UÇAN HAMSİLER-2

CANSUYUM-0

TOPALOĞLU-0

B.CEZAEVİSPOR-2

AKS GYM-2

MİLA HOME-0

EMNİYETSPOR-1

BMTAL-2

GRUP BAŞINA BUYRUK-2

TOKULLAR-0

FİLİZ BUTİK-1

İSKOFYASPOR-2

DEREKÖYKARTALSPOR-2

UÇAN HAMSİLER-0

SPORTİNG AĞASAR-2

SPONSORSUZLAR-0

MİLA HOME-0

TRİUMPH TİGER-2

TOPALOĞLU-2

BMTAL-0

TRİUMPH TİGER-2

GRUP BAŞINA BUYRUK-0

CANSUYUM-0

FİLİZ BUTİK-2

B.CEZAEVİSPOR-2

EMNİYETSPOR-1

BAŞOBASPOR-2

CANSUYUM-0

MİLA HOME-0

MASTERS WOLLEYY-2

TRİUMPH TİGER-2

TOKULLAR-0

BMTAL-0

B.CEZAEVİSPOR-2

İSKOFYASPOR-0

DEREKÖY KARTALSPOR-2 

BMTAL-2

MAHMUT GİRL’S-0 

MASTERS VOLLEY-0

TRİUMPH TİGER-2 

UÇAN HAMSİLER-2

FİLİZ BUTİK-0

SPORTİNG AĞASAR-2

TOPALOĞLU-0

DEREKÖY K.SPOR-2

FİLİZ BUTİK-0

AKS GYM-2

G.BAŞINA BUYRUK-0

S.AĞASAR-2

EMNİYETSPOR-0

İSKOFYASPOR-2

CANSUYUM-0 

G.BAŞINA BUYRUK-2

MİLA HOME-0

SPONSORSUZLAR-2

EMNİYETSPOR-0

BEŞİKDÜZÜ CEZAEVİSPOR-2

MAHMUT GİRL’S-0

TRİUMPH TİGER-2

AKS GYM-1

SPORTİNG AĞASAR-2

BMTAL-0 

SPONSORSUZLAR-2

MAHMUT GİRL’S-0 

UÇAN HAMSİLER-0

BAŞOBASPOR-2

TOPALOĞLU-2

EMNİYETSPOR-0

MASTERS VOLLEY-2

GRUP BAŞINA BUYRUK-1

SPORTİNG AĞASAR-2

B.CEZAEVİSPOR-0

TOKULLAR-1

MASTERS VOLLEY-2 

SPONSORSUZLAR-2

BMTAL-0 

DEREKÖY K.SPOR-2

BAŞOBASPOR-0

 

 

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir